II. okrsek Brno-město

Skautské akce a kurzy II. brněnského okrsku

OVERVIEW

The site 2okrsek.skautibrno.cz presently has an average traffic classification of zero (the smaller the superior). We have parsed twenty pages within the website 2okrsek.skautibrno.cz and found zero websites associating themselves with 2okrsek.skautibrno.cz.

2OKRSEK.SKAUTIBRNO.CZ TRAFFIC

The site 2okrsek.skautibrno.cz is seeing fluctuating amounts of traffic for the duration of the year.
Traffic for 2okrsek.skautibrno.cz

Traffic ranking (by month) for 2okrsek.skautibrno.cz

Traffic ranking by day of the week for 2okrsek.skautibrno.cz

LINKS TO 2OKRSEK.SKAUTIBRNO.CZ

WHAT DOES 2OKRSEK.SKAUTIBRNO.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of 2okrsek.skautibrno.cz Mobile Screenshot of 2okrsek.skautibrno.cz Tablet Screenshot of 2okrsek.skautibrno.cz

2OKRSEK.SKAUTIBRNO.CZ SERVER

We diagnosed that a single root page on 2okrsek.skautibrno.cz took fourteen thousand eight hundred and seventy-five milliseconds to download. Our crawlers could not find a SSL certificate, so therefore I consider this site not secure.
0.0.0.6

We detected that this domain is utilizing the Apache os.

II. okrsek Brno-město

Skautské akce a kurzy II. brněnského okrsku

PARSED CONTENT

The site states the following, "Motto Odvážně vytvářet mír V sobotu 17." I noticed that the web page also stated " 2016 bude probíhat rozvoz Betlémského světla po naší vlasti." They also stated " Rozdáváno bude při místních akcích. Návod, nejen pro skauty. Andula kurz ZZA 2017 Brno. 1 víkendovka vůdcovského kurzu ročník 20162017. Zvadlo Kdy to začíná a končí? Rádcovský kurz Perun ročník 2016. Od října do listopadu bude probíhat již 4. Je určen všem stávajícím i budoucím rádcům a rádkyním mezi 13 a 15 lety." The meta header had vzdělávací akce as the first keyword. This keyword was followed by zdravokurz, vůdcovský kurz, and závod vlčat a světlušek which isn't as important as vzdělávací akce. The other words the site uses is závody.

SEE MORE WEB SITES

RK Perun Brněnský rádcovský kurz

Brněnský rádcovský kurz zaměřený na vzdělávání budoucích rádkyň a rádců. Kurz klade velký důraz na praxi v rovině vzdělávání tak i ve způsobu předávání zkušeností. Přejít k hlavnímu obsahu webu. Přejít k obsahu postranního panelu. 3 a poslední víkendovka do Přerova. 2 víkendovka do Slavkova u Brna.

Titulní strana - Rotunda sv. Petra a Pavla

Navštívili jste už rotundu sv. Petra a Pavla? Karlskrone - Karlova koruna. Made by Galileo Corporation s.

Skauti Brno

Kamarádi, dobrodružství i poznání. To a ještě mnohem víc je skauting. Vyrůstat ve skautském oddíle znamená chopit se šance žít naplno. Být aktivní a najít vlastní místo ve světě. Rozvíjet nejen sebe, ale i své okolí. Skauti a skautky se snaží tvořit lepší svět tím, že berou vlastní život do svých rukou. V Brně je přes 2800 skautů a skautek.

Obecní knihovna ve Starém Hrozenkově

Besedy pro ZŠ a MŠ. Obecní knihovna ve Starém Hrozenkově. Naší knihovny, že se změnila. Vítejte na internetových stránkách Vaší knihovny! Co zde určitě najdete? Stránky Vám představí knihovnu. Informují Vás o aktuálním dění. Jako jsou akce v knihovně nebo novinky ve fondu.